بهتر است به مردم دروغ نگوییم/ نساجی تیم خانه به دوش فوتبال است

خبرگزاری مهر:

شاهرخ بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط تیم نساجی مازندران و دیدار روز چهارشنبه این تیم برابر نفت مسجد سلیمان گفت: نساجی با دو بردی که در جام حذفی و لیگ برتر به دست آورد شرایط خوبی دارد. همه بازیکنان را در اختیار داریم، تمرینات خوبی انجام می دهیم و آماده هستیم تا بتوانیم برابر نفت مسجد سلیمان به یک برد دیگر دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: تنها مشکل این روزهای ما زمین تمرین است. متاسفانه ما نمی توانیم در شهر خودمان تمرین کنیم زیرا زمین آنجا هنوز آماده نشده و بعید می دانم که تا پایان لیگ هم بتوانیم در میان هواداران نساجی تمرین کنیم. قرار بود که به سرعت زمین محل تمرین نساجی در ساری آماده شود اما این اتفاق هنوز رخ نداده و ما باید در تهران تمریناتمان را پیگیری کنیم.

بیانی ادامه داد: نساجی خانه به دوش است. قرار است برای دیدار برابر نفت مسجد سلیمان به اصفهان برویم و آنجا برابر حریف بازی کنیم. البته قرار بود در ابتدا بازی ما در مشهد برگزار شود که این امر میسر نشد و حالا باید در اصفهان بازی کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی محل تمرین شما در ساری آماده خواهد شد گفت: بعد از گذشت مدتها هنوز در مرحله خاکبرداری هستیم. نمی دانم چرا اقدامات انجام نمی شود و زودتر زمین آماده نمی شود. باید مسئولین و متولیان ورزش مازندران برای این تیم مردمی تلاش بیشتری انجام دهند تا نساجی بتواند در شهر خود و در میان هوادارانش تمرین کند.

بیانی در مورد تیم نفت مسجد سلیمان هم گفت: بازی های نفت را آنالیز کردیم آنها یک تیم جوان و پرانگیزه هستند. کادر فنی کاربلدی دارد و به طور حتم بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت.

بهتر است به مردم دروغ نگوییم/ نساجی تیم خانه به دوش فوتبال است

مربی نساجی مازندران که سالها به عنوان کاپیتان در استقلال بازی کرده است در مورد حذف سرخابی ها گفت: بحث استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان و حذف آنها صحبت تازه ای نیست. باید چند سال پیش این اتفاق رخ می داد. کشوری که این همه سرمایه دارد نباید تیم های پرطرفدارش به چنین روزی بیافتند.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: البته شاید اگر این اتفاق بیافتد یک بار و برای همیشه این موضوع حل بشود. به نظر من بهتر است یک سال کل فوتبالمان را تعطیل کنیم. بدهی ها را بپردازیم مشکلات را حل کنیم و دوباره از نو شروع کنیم. دو تیم پرطرفداری که نه استادیوم دارند و نه زیرساخت های حرفه ای به طور حتم نمی توانند مجوز حضور در لیگ قهرمانان را بگیرند.

بیانی تاکید کرد: در حال حاضر طبق رنکینگ فیفا، تیم اول آسیا هستیم اما از نظر امکانات از کشورهایی مثل قطر و امارات پایین تر هستیم و این جای تاسف است که هنوز نتوانسته ایم دو تیم پرطرفدارمان را که هواداران میلیونی دارند بهترین امکانات را در اختیارشان قرار دهیم.

مربی نساجی مازندران در مورد جلسات اضطراری که این چند روز برگزار شد گفت: بهتر است به مردم دروغ نگوییم. شفاف با آنها صحبت کنیم. ما حتی نتوانسته ایم سیستم وی ای آر را وارد کشور کنیم بعد دروغ می گوییم که ما مجوز حرفه ای بودن را گرفته ایم. هر روز پنجره نقل و انتقالات یک تیم بسته می‌شود و این باعث آبروریزی فوتبال ما در دنیا شده است.

بیانی خاطرنشان کرد: امیدوارم این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود. اگر چه کار سختی در پیش است اما می توان امیدوار بود که هرچه زودتر استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند تا شاهد چنین اتفاقات بدی برای آنها نباشیم.

وی در پایان گفت: تیم نساجی قائمشهر تمام تلاش خود را بکار بسته تا بتواند پیروزی هایش را تداوم بخشد. کادر فنی بخصوص ساکت الهامی سرمربی تیم تلاش می کند تا با ایجاد وحدت و همدلی در تیم که البته وجود دارد و بازیکنان با تمام توانشان بازی می کنند شرایطی را بوجود بیاورد که نساجی مقابل حریفانش پیروز از زمین خارج شود.

بهتر است به مردم دروغ نگوییم/ نساجی تیم خانه به دوش فوتبال است