آمار عجیب مجتبی حسینی مقابل تیم‌های اصفهانی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پیکان که از تیم‌های خوب این فصل از رقابتهای لیگ برتر است، در هفته یازدهم توانست سپاهان را در اصفهان شکست دهد تا با ثبت این شگفتی بزرگ، شاگردان نوید کیا صدر جدول را هم از دست بدهند.

پیکان با هدایت مجتبی حسینی در پایان هفته یازدهم با ۱۸ امتیاز در رده ششم قرار دارد و از تیم‌هایی است که نیم نگاهی هم به کسب سهمیه آسیایی دارد. این تیم تهرانی در ۵ بازی از ۱۱ دیداری که به میدان رفته‌، پیروز شده‌ است و جالب اینجاست که ۲ پیروزی از ۵ پیروزی آنها برابر ذوب آهن و سپاهان است.

شاگردان مجتبی حسینی ابتدا در هفته سوم مقابل ذوب آهن در تهران به میدان رفتند و با یک گل میهمان خود را شکست دادند و سپس در هفته یازدهم موفق شدند دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان را این بار در اصفهان شکست دهند که نتیجه این بازی ۲ بر یک به سود پیکان تمام شد.

مجتبی حسینی که سال‌ها در نقش دستیار و سرمربی در فوتبال اصفهان کار کرده و به خوبی با تیم‌های این شهر آشنایی دارد، در نیم فصل نخست فصل بیست و یکم نتایج خوبی مقابل فوتبال اصفهان گرفته و توانسته ۶ امتیاز از این شهر خارج و به حساب تیم تحت رهبری خودش بریزد.

پیکانی‌ها در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر میزبان تیم انتهای جدولی پدیده هستند و روی کاغذ به نظر می‌رسد کار دشواری برای کسب امتیازات کامل این بازی نداشته باشند.

آمار عجیب مجتبی حسینی مقابل تیم‌های اصفهانی