پنالتی پرسپولیس واضح بود/بازی با سپاهان درشهر بیطرف قابل هضم نیست

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی سختی بود و می دانستیم چنین دیداری خواهیم داشت. ذوب آهن تیم جوان‌ و دونده‌ای بود. در گردش توپ آنطور که باید نبودیم. هر وقت در این موضوع بهتر بودیم عملکرد قابل قبولی هم داشتیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: عملکردمان با گردش توپ بهتر شد و موقعیتی هم به حریف ندادیم. خدارا شکر سه امتیاز را گرفتیم. پیروزی در این مسابقه برایمان مهم بود.

وی درباره عملکرد بازیکنان پرسپولیس افزود: بازیکنان تیم در این یکی دو سال از جان و دل مایه گذاشتند و با وجود تمام مشکلات هم توانستیم ذوب آهن را ببریم. اتفاقی که در این مدت رخ نداده بود اما با تلاش بازیکنانم رقم خورد.

گل محمدی که در نشست خبری قبل از بازی نیز درباره حذف احتمالی پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا صحبت کرده بود بار دیگر با سئوال خبرنگاران در این زمینه روبرو شد و گفت: دیروز هم گفتم ساختار فوتبال ایران سال‌هاست ایراد اساسی دارد. یک جایی باید همه دست به دست هم بدهیم تا زیرساخت ها را اصلاح کنیم .

سرمربی سرخپوشان ادامه داد: امکانات فوتبال ما نسبت به سطح فنی تیم ملی و باشگاهی کمتر است. AFC سختگیری‌های زیادی دارد و امیدوارم مشکل حل شود. به هر حال این مشکلات در سال های قبل هم بوده است و امیدوارم امسال هم حل شود.

وی در ادامه با اشاره به پیروزی برابر ذوب آهن گفت: توانستیم با سه امتیازی که گرفتیم به صدر جدول نزدیک تر شویم. بازی حساسی بود. همانطور که گفتم در نیمه اول گردش توپ خوبی نداشتیم اما در نیمه دوم بر بازی مسلط شدیم و دیدار سنگینی را بردیم.

گل محمدی افزود: بازیکنان اراده خوبی برای گرفتن سه امتیاز از خود داشتند و یک بازی فیزیکی و درگیرانه را پشت سر گذاشتیم. این برد را هم به هواداران تقدیم می کنیم که همواره به ما انرژی می دهند.

سرمربی پرسپولیس درباره برگزاری بازی با سپاهان اصفهان در زمین بی طرف، گفت: هر دو تیم ورزشگاه های خوبی داریم اما برگزاری بازی در ورزشگاهی دیگر به خاطر اتفاقات قبلی عجیب است. این مسئله برای ما غیر قابل هضم است. یکسری اتفاقات مختص فوتبال خودمان است و خیلی هم نمی توان راجع به آن صحبت کرد.

گل محمدی درباره اعتراض مهدی تارتار همتای خود در ذوب آهن در صحنه اعلام پنالتی برای پرسپولیس تاکید کرد: بعد از بازی من صحنه را دیدم و خطا کاملا واضح بود. دفاع ذوب آهن پای مهاجم ما را زد. اگر این خطا نمی شد آل کثیر موقعیت گل داشت.

سرمربی پرسپولیس:درباره آخرین وضعیت بازیکنان تاجیکستانی پرسپولیس گفت: ITC آنها هنوز صادر نشده است. این دو بازیکن را جذب کردیم تا در نیم فصل اول به ما کمک کنند اما هنوز از آنها استفاده نمی کنیم. اگر می دانستیم قرار است نیم فصل دوم برسند اینقدر وقت و انرژی نمی گذاشتیم که بازیکن خارجی بگیریم. یکی از آنها شاید تا دو هفته آینده کارت بازی اش صادر شود اما یکی دیگر را به دلیل مصدومیت تا یک ماه از دست دادیم و تا نیم فصل نیست.

پنالتی پرسپولیس واضح بود/بازی با سپاهان درشهر بیطرف قابل هضم نیست