برد شیرین جرارد مقابل دشمن قدیمی؛ تافی‌ها با فرگوسن هم می‌بازند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، تیم‌های اورتون و استون‌ویلا از ساعت ۱۶ امروز(شنبه) به وقت تهران در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان موفق شد در گودیسون‌پارک به برتری یک بر صفر دست پیدا کند.

این اولین بازی تافی‌ها بعد از اخراج رافائل بنیتز، با هدایت دانکن فرگوسن بود که نتوانست عاقبت خوبی داشته باشد. امیلیانو بوئندیا، بازیکن آرژانتینی استون‌ویلا در دقیقه سوم اوقات تلف شده نیمه اول گل پیروزی‌بخش تیمش را وارد دروازه جردن پیکفورد کرد. پاس این گل توسط لوکا دینیه ارسال شد. بازیکنی که ۹ روز قبل از همین اورتون جدا شده بود. از نکات جالب و حاشیه‌ای این بازی، خوشحالی بعد از گل ویلایی‌ها بود که به مذاق هواداران اورتون خوش نیامد و باعث شد تا اشیاعی به سمت بازیکن ویلا پرتاب شود.

اورتون با این شکست با ۱۹ امتیاز به رده شانزدهم سقوط کرد تا فاصله‌اش با منطقه ناامن جدول به پنج امتیاز برسد.

شاگردان استیون جرارد نیز بعد از سه باخت و یک تساوی در لیگ و جام حذفی سرانجام به برد رسیدند و از بحران خارج شدند تا با ۲۶ امتیاز در رده دهم جای بگیرند. جرارد سال‌ها به عنوان بازیکن مقابل اورتون دربی مرسی‌ساید بازی کرد و پیراهن لیورپول را پوشید. بدون شک برد مقابل رقیب قدیمی برای او ارزش فراوانی دارد.

برد شیرین جرارد مقابل دشمن قدیمی؛ تافی‌ها با فرگوسن هم می‌بازند