برخی با هدف آسیب به واترپلو به دنبال ضربه به رئیس فدراسیون هستند

خبرگزاری مهر:

محسن رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حضور سرمربی تیم ملی واترپلو در تیم باشگاهی المپیاکوس گفت: چیریچ مشکل خانوادگی پیدا کرده است. پدرش فوت کرد و مادرش نیز بیمار شده است. او برای واترپلو ایران زحمات زیادی کشیده و کلاس واترپلومان را تغییر داد. به همین دلیل با او موافقت کردیم که در این شرایط در یک تیم باشگاهی نزدیک به محل زندگی اش فعالیت کند.

رئیس فدراسیون شنا ادامه داد: این امری طبیعی است که سرمربی تیم ملی در تیم باشگاهی نیز فعالیت داشته باشد. پیش قراردادش را با تیم المپیاکوس امضا کرده. او تمرینات تیم ملی را رصد می‌کند و قبل از بازی‌های آسیایی در تهران حاضر خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال قطع همکاری چیریچ با واترپلو ایران وجود دارد؟ گفت: خیر. چنین چیزی وجود ندارد. برخی تمایل دارند با ضربه زدن به واترپلو در حقیقت به رئیس فدراسیون ضربه وارد کنند. در واقع اینها ایرانی نیستند. چیریچ مرد است. دغدغه او نیز حضور در بازی‌های آسیایی همراه تیم ایران است تا بتواند نتایج مطلوبش را به دست آورد. دنبال این هستیم تا همراه با چیریچ در بازی‌های آسیایی یک پله ارتقا پیدا کنیم.

رضوانی درباره درخواست میزبانی ایران برای مسابقات جهانی واترپلو نیز گفت: فینا هنوز تصمیم نهایی خود را اعلام نکرده است اما با توجه به اتفاقاتی که در قزاقستان افتاده ۷ کشور حاضر در رقابت تضمین دولتی درخواست کرده‌اند. قطعاً این رقابت‌ها به تعویق خواهد افتاد. هنوز تکلیف میزبانی مشخص نیست.

رئیس فدراسیون شنا درباره کناره گیری محسن سمیع زاده از سمت مدیر تیم‌های ملی شنا گفت: سمیع زاده هم دوره با دوست من است. کمی خسته است. صحبتی با من داشت. کمی به او فرصت داده‌ایم تا کارهایش انجام دهد. قطعاً او در کنار شنا باقی خواهد ماند. مربیان خوبی داریم اما پست سمیع زاده علاوه بر مسائل فنی بحث مدیریتی نیز مطرح است. فعلاً تصمیم نهایی خود را نگرفته‌ایم.

https://dailybulletin.ir/20/01/2022/%d8%a8%d8%b1%d8%ae%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%87%d8%af%d9%81-%d8%a2%d8%b3%db%8c%d8%a8-%d8%a8%d9%87-%d9%88%d8%a7%d8%aa%d8%b1%d9%be%d9%84%d9%88-%d8%a8%d9%87-%d8%af%d9%86%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%b6%d8%b1%d8%a8/