برترین فرنگی‌کاران مرحله اول چرخه انتخابی مشخص شدند

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی، گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید میرحسینی طی روزهای ۲۴ و ۲۵ آذرماه در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و در پایان تیم خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت.

بر این اساس نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:

فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) – مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده

رده بندی:

مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده ۷ – کیانوش شمشیری (توابع تهران) ۵

سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

۶۰ کیلوگرم:

فینال: حسین جاویدی (فارس) ۳ – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده ۶

رده بندی:

احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده ۸ – عرفان جرکنی (تهران) صفر

امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده ۱۰ – محمد جانقلی (قم) صفر

۶۳ کیلوگرم:

فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) – شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده

رده بندی:

رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده ۱۰ – رضا مردی (قم) ۲

سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)

۶۷ کیلوگرم:

فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده ۹

رده بندی:

سجاد دالوند (لرستان) ۱ – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده ۹

سعید ارجمند (فارس)، برنده ۸ – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر

۷۲ کیلوگرم:

فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده ۳- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۳

رده بندی:

محمدرضا رستمی (فارس)، برنده ۹ (ضربه فنی) جواد صبری پور (اصفهان) صفر

امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده ۱۱ – حسین محمودی (تهران) صفر

۷۷ کیلوگرم:

فینال: امید زالی (توابع تهران) ۱۰ – برومند اصلان (لرستان)، برنده ۱۱

رده بندی:

حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده ۹- مهدی عباسی (زنجان) ۹

علی اسکو (مازندران)، برنده ۶ – امیررضا بیگلری (مرکزی) ۱

۸۲ کیلوگرم:

فینال: عباس مهدی زاده (اصفهان) صفر – محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده ۱۰

رده بندی:

محمدحسین محمودی (تهران)، برنده ۹ – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر

احمد صلح دوست (فارس)، برنده ۱۰ – سامان عزیزی (کردستان) ۹

۸۷ کیلوگرم:

فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده ۴ – علی شریفی (خوزستان) ۳

رده بندی:

میلاد خسروی (لرستان) ۱۱ – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده ۱۰ (ضربه فنی)

مهرداد بهرامی (تهران)، برنده ۷- حسین پاکدین (مازندران) ۵

۹۷ کیلوگرم:

فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده ۳- حسن قربانی (اصفهان) ۱

رده بندی:

وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده ۸ – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر

امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده ۵

۱۳۰ کیلوگرم:

فینال: مهدی زودآشنا (تهران) ۷ – محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده ۸ ضربه فنی

رده بندی:

فردین هدایتی (مازندران)، برنده ۷ – علیرضا حسنوند (لرستان) ۴

سجاد موسوی (خراسان رضوی) ۱ – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده ۳

رده بندی انفرادی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- مهرگان جهانگیری (خوزستان) ۲- رضا خدری (البرز) ۳- سید آرش نگهداری (فارس) و مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۵- کیانوش شمشیری (توابع تهران) ۶- علیرضا حیدریان (اصفهان) ۷- مهدی احدی (گیلان) ۸- سعید تختائی (خراسان شمالی) ۹- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) ۱۰- مهدی کیانی هاشمی (چهارمحال و بختیاری)

۶۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) ۲- حسین جاویدی (فارس) ۳- امید آرامی (سیستان و بلوچستان الف) و احمدرضا محسن نژاد (خوزستان) ۵- محمد جانقلی (قم) و عرفان جرکنی (تهران) ۷- سید مصطفی رضایی (مازندران) ۸- یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) ۹- علیرضا غریب دشتی (گلستان) ۱۰- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری)

۶۳ کیلوگرم: ۱- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) ۲- آرمین محب ثابت (توابع تهران) ۳- رضا قیطاسی (خوزستان) و اشکان میرکاری (لرستان) ۵- رضا مردی (قم) ۶- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) ۷- علیرضا اسدی (اصفهان) ۸- نوید حیدری (زنجان) ۹- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۱۰- محمدمهدی کشتکار (فارس)

۶۷ کیلوگرم: ۱- سجاد ایمن طلب (مازندران) ۲- سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) ۳- سعید ارجمند (فارس) و محمد اسکندری (اصفهان) ۵- محمد قربان پور (خراسان رضوی) و سبحان دالوند (لرستان) ۷- ابراهیم اسحقی (چهارمحال و بختیاری) ۸- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) ۹- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- پیام رحیمی (کردستان)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) ۲- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۳- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و محمدرضا رستمی (فارس) ۵- حسین محمودی (تهران) و جواد صابری پور (اصفهان) ۷- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۸- احمد خرسانی پور (خراسان جنوبی) ۹- علیرضا عبدولی (خوزستان) ۱۰- امیرمحمد حسین زاده (توابع تهران)

۷۷ کیلوگرم: ۱- برومند اصلان (لرستان) ۲- امید زالی (توابع تهران) ۳- علی اسکو (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل) ۵- امیررضا بیگلری (مرکزی) و مهدی عباسی (زنجان) ۷- سینا کبیری (چهارمحال و بختیاری) ۸- حسن رضوانی (کرمان) ۸- حامد شیخ (سیستان و بلوچستان) ۱۰- علی ایمانی (خراسان رضوی)

۸۲ کیلوگرم: ۱- محمدامین احمدپوری (خوزستان) ۲- عباس مهدی زاده (اصفهان) ۳- احمد صلح دوست (فارس) و محمدحسین محمودی (تهران) ۵- سامان عزیزی (کردستان) و امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان الف) ۷- امیر شاه پروری (البرز) ۹- نیاز روشنفکر (کرمان) ۱۰- پدرام نادری (کرمانشاه)

۸۷ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی (قم) ۲- علی شریفی (خوزستان) ۳- مهرداد بهرامی (تهران) و ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی) ۵- حسین پاکدین (مازندران) و میلاد خسروی (لرستان) ۷- هاشم محمودی (اردبیل) ۸- سعید سیاه پشت (توابع تهران) ۹- محمد امیر نامجو (سیستان و بلوچستان) ۱۰- رامین نوری (هرمزگان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- محمد نصرتی (تهران) ۲- حسن قربانی (اصفهان) ۳- مهدی خانی چگنی (لرستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی) ۵- امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) و امیرحسین کریمی (کرمانشاه) ۷- صادق عبدالهی (قم) ۸- داود فلاحی (هرمزگان) ۹- آرمین صالح (اردبیل) ۱۰- محمد رضایی (مرکزی)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر (همدان) ۲- مهدی زودآشنا (تهران) ۳- سید سجاد مولایی (اردبیل) و فردین هدایتی (مازندران) ۵- سجاد موسوی (خراسان روی) و علیرضا حسنوند (لرستان) ۷- سمکو قربانی (کردستان) ۸- محسن بهمنی (مرکزی) ۹- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۱۰- پارسا نظری (خوزستان)

رده بندی تیمی: ۱- خوزستان ۱۲۶ امتیاز ۲- تهران ۱۲۰ امتیاز ۳- مازندران ۹۲ امتیاز

https://dailybulletin.ir/17/12/2021/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%b1%d9%86%da%af%db%8c%e2%80%8c%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%d9%88%d9%84-%da%86%d8%b1%d8%ae%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%aa/