هادی رضایی کاندیدای نایب رئیسی والیبال نشسته آسیا و اقیانوسیه شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات کنفدراسیون والیبال معلولان آسیا و اقیانوسیه ۷ دی ماه (۲۸ دسامبر) همزمان با مجمع عمومی این کنفدراسیون برگزار می شود.

در این مجمع علاوه بر ارائه گزارش عملکرد کنفدراسیون والیبال معلولان آسیا و اقیانوسیه در بخش های مختلف، برای پست های ریاست، نایب رئیس و دبیرکل همراه با ریاست کمیته های مسابقات، داوران، مربیان، پزشکی و کلاس بندی، رسانه و توسعه رای گیری می شود تا متصدیان جدید آنها برای چهار سال آینده مشخص شود.

این انتخابات سه کاندیدای ایرانی دارد. هادی رضایی سرمربی پیشین تیم ملی والیبال نشسته که این تیم را در بازی های پارالمپیک توکیو برای هفتمین بار به عنوان قهرمانی رساند یکی از کاندیداهای ایرانی شرکت کننده است. رضایی برای تصدی پست نایب رئیسی آسیا و اقیانوسیه کاندیدا شده است. وی در حاضر حاضر دبیرکل است.

رحیم فیروزی و علیرضا معمری دو کاندیدای دیگر انتخابات پیش روی کنفدراسیون والیبال معلولان آسیا و اقیانوسیه هستند. فیروزی و معمری که در حال حاضر ریاست کمیته داوران و مربیان را بر عهده دارند برای تصدی دوباره این دو کمیته نامزد شده اند.

مسعود حمیدی دبیر فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان به عنوان نماینده ایران در مجمع عمومی و انتخاباتی کنفدراسیون والیبال معلولان آسیا و اقیانوسیه شرکت می کند.

هادی رضایی کاندیدای نایب رئیسی والیبال نشسته آسیا و اقیانوسیه شد