استفاده از تیم‌های روانشناسی برای آموزش بازی‌های محلی در کشور

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، محمد گل‌فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: از روز گذشته در استان‌های سراسر کشور چادرهایی با توجه به حفظ وجهه سنتی هر منطقه برپا شده است. 

او موضوع ابتکار و اجرای ایده‌های جوانان را از مهم‌ترین اولویت‌های این طرح عنوان کرد و افزود: با توجه به دو سال بیماری کرونا بر موضوع نشاط اجتماعی و برگرداندن شادی به مردم تاکید داشتیم. 

گل‌فشان از گرفتن تست فشار، تست خون، عضوگیری جوانان، اهدای ماسک، آموزش‌های لازم برای هوشیاری مردم نسبت به موضوع کرونا به‌عنوان فعالیت‌های اکیپ خدمت‌رسانی هلال‌احمر در ایام نوروز نام برد. 

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در ادامه به فضای دوستدار کودک اشاره کرد و گفت: تیم‌های روانشناسی برای آموزش بازی‌های محلی و آشنایی با سنت‌های هر منطقه حضور دارند. همچنین طرح بهرفت را در راستای بهبود موضوعات ترافیکی و آموزش اصول راهنمایی به کودکان اجرا کرده‌ایم. 

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر همچنین بیان کرد: امشب به مناسبت نیمه شعبان برنامه‌های ویژه‌ای در قم تدارک دیده شده است. 

گل‌فشان در پایان با بیان اینکه تا کنون اتفاق خاصی نیفتاده است، ابراز امیدواری کرد که تعطیلات تا پایان به خوبی پیش رود و اتفاق خاصی رخ ندهد.

استفاده از تیم‌های روانشناسی برای آموزش بازی‌های محلی در کشور