فیلم سینمایی «بوسه در باران» آماده اکران شد

باشگاه خبرنگاران جوان :

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یاسر فقیهی کارگردان فیلم سینمایی «بوسه در باران» اظهار کرد: در حال حاضر پیگیری‌ها برای پخش آن ادامه دارد تا بتوانیم در شرایط بسیار مناسب این فیلم را به اکران عموم درآوریم.

وی افزود: موضوع فیلم درخصوص جوانان علاقمند به سینما و موسیقی است که سودای دیده شدن را در سرمی پرورانند. ولی گاهی میشود دختران و پسرانی مورد سوء استفاده افراد سودجو ناشناس در دنیای سینما و موسیقی قرار بگیرند و بعد‌ها خود را در معرض ناامیدی و افسردگی ببینند، ما در این فیلم تلاش کرده ایم تا حدودی با سکانس‌هایی ساده و بی ادعا مخاطب را با اینگونه موارد در فضایی تلطیف شده و عاشقانه آشنا کنیم.

فیلم سینمایی «بوسه در باران» آماده اکران شد

فقیهی در پایان گفت: بازیگران این فیلم عبارتند از خاطره حاتمی، مجید حاجی زاده، رضا توکلی، علی سفلی، الهه نقدی، علی جلالی، فهیمه کاکاوند و طا‌ها عبدالمالکی.

فیلم سینمایی «بوسه در باران» آماده اکران شد

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به تهیه کننده: سید محمد قاضی، نویسنده فیلمنامه: امیرمهدی صادقی، مدیر تصویربرداری: مجید طرقی، تدوین: وحیدبیطرفان، برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: احسان کارآموز، مدیر صدابرداری: علی جعفری، اجرای گریم خانمها: فرزانه بیضایی، اجرای گریم آقایان: ونداد درویشیان، طراح صحنه و لباس: سارا گرزین، منشی صحنه: سمانه دالوند، عکاس: فرانک جامه بزرگ، روابط عمومی: مریم حضرتی، مدیر تولید: سهیل طلایی، مدیران تدارکات: مرتضی شایسته و فرزاد فدوی، پشتیبانی تولید: امیر عبدالمالکی اشاره کرد.

فیلم سینمایی «بوسه در باران» آماده اکران شد