رییس جمهور: مطالبات استان یزد از سوی دولت پیگیری می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رییسی روز جمعه در دوازدهمین سفر استانی خود در بدو ورود به فرودگاه شهید صدوقی یزد افزود: سخت کوشی و قناعت پیشگی جزو ویژگی های ممتاز مردم  استان یزد است و به درستی  این استان به صفت دارالعباده نامیده شده است .

وی با گرامیداشت یاد شهدای استان و آروزی صبر برای خانواده جانبازان و همچنین گرامیداشت یاد شهید محراب آیت الله صدوقی ادامه داد: یزد ظرفیت‌های خوبی برای توسعه دارد و کارهای خوبی نیز در این زمینه در استان انجام شده و در حال انجام است .

آیت الله رییسی گفت: باید کمک کنیم تا وضعیت این استان به نقطه مطلوب رسد که به همین منظور در نشست با مدیران و اقشار مختلف استان، کمبودها را بررسی و از پیشنهادات استفاده می کنیم و راهکارهایی را برای رفع مشکلات در قالب این سفر اتخاذ می کنیم و برخی از مشکلات که نیازمند تصمیم سازی ملی است، در تهران مورد پیگیری قرار می گیرد. 

وی اظهار داشــت: جا داشت در این سفر در خدمت همه مردم استان باشیم ولی به دلیل کرونا امکان آن وجود ندارد که از مردم استان یزد به خاطر اینکه نمی توانم در اجتماعات مردم شرکت کنم ، عذرخواه هستم.

رییس جمهور همچنین برای سلامتی امام جمعه یزد نیز آرزوی صحت و سلامتی کرد .

رییس جمهوری در دوازدهمین سفر استانی خود صبح جمعه وارد استان یزد شد، دیدار با نخبگان، حضور در شورای اداری و نشست خبری و همچنین چند بازدید سرزده از برنامه های آیت الله رییسی در این سفر است.

رییس جمهور: مطالبات استان یزد از سوی دولت پیگیری می‌شود