نماینده بابل:حرکت در مسیر اصل ۴۴ قانون اساسی نوعی جهاد است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «مهدی سعادتی بیشه سری» در نشست علنی امروز-سه شنبه-مجلس شورای اسلامی گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی، مخالفانی دارد ولی حرکت در این مسیر یک نوع جهاد به شمار می آید و  در این مسیر باید مراقب برخی کارشناسان نفوذی باشیم.

نماینده بابل گفت:  دولت گذشته به دنبال کودتای اقتصادی بود، مجلس در برابر این مسائل ایستاد و مصوبات خلاف منویات حضرت آقا خط قرمز مجلس به شمار می آید.

سعادتی افزود: اجرای دقیق قوانین مشی و سیره رئیس جمهور جدید بوده و سهام عدالت باید براساس قانون توزیع شود

همچنین در این نشست سیدناصر موسوی لارگانی  در تذکر شفاهی خود در  مورد مساله آب اصفهان گفت:  به دولت تأکید می‌کنم که  فارغ از دعواهای قومی که بیشتر مافیای آب به راه انداخته‌اند، حقابه مردم، کشاورزان و محیط زیست را به صورت قانونی و شرعی در نظر بگیرند، دیگر دوران شعار گذشته، مردم منتظر عمل سریع و کارشناسی هستند. باید وزارت نیرو از ظرفیت مجامع استانی برای نتیجه‌گیری سریع  استفاده کند.

نماینده فلاورجان اظهار داشت: به وزیر نیرو و دولت سربسته می‌گویم مراقبت باشید تصمیم‌گیری غلط در استان اصفهان نداشته باشند، دعوای منطقه‌ای به راه نیندازند چرا که مردم به حقشان واقف هستند و نمایندگان از حقوق ملت کوتاه نمی‌آیند.

نماینده بابل:حرکت در مسیر اصل ۴۴ قانون اساسی نوعی جهاد است